česky / English

Novinky

Anglická letní škola pro 1. a 2. třídy!

4. – 15. srpna

Předškoláci a školáci prvních a druhých tříd z anglických tříd se mohou přihlásit na týdenní tématické pobyty v srpnu. Společně prožijeme napínavé příběhy a zažijeme spoustu legrace! Celý program bude probíhat s anglickou i českou lektorkou s intenzivní výukou angličtiny.Přihlásit se můžete na 1 nebo 2 týdny. Pošlete nám registraci do konce května a my Vám zašleme přihlášky.

Letní školka

7. července – 15. srpna

Během letních prázdnin přijímáme děti, které chodí nebo chodily do Safirky na týdenní tématické pobyty. Společně prožijeme napínavé příběhy a zažijeme spoustu legrace! Nabízíme i možnost programu s intenzivní angličtinou. Přihlásit se můžete na libovolný počet týdnů. Pošlete nám e-mail s termínem konce května a my Vám zašleme přihlášky (pokud aktuálně chodíte do Safirky, pošleme automaticky).

Anglické kluby

Nově od září!

Ve školním roce 2014/15 budeme nově otevírat anglické kluby různého zaměření, které budou vedeny jen v anglickém jazyce. Kluby jsou myšleny pro děti, které již umí komunikovat v angličtině, zejména pro absolventy anglických školek a škol. Více na www.saphiracentrum.com.

Školka

Safirka dává dětem jedinečnou příležitost pobývat v anglicko-českém prostředí, kde se mohou společně učit, smát a hrát si a přitom rozumět jeden druhému. Program školky je inspirován filosofií Reggio Emilia, která podporuje děti v jejich přirozené zvídavosti a učení, děti vytvářejí vlastní projekty a nápady. Současně je zapsána v rejstříku škol ČR a tudíž garantuje kvalitu a kontinuitu vzdělávání. Školka byla vybudována v areálu ZŠ Pavlovská v Kohoutovicích dle nejnovějších trendů a bezpečnostních požadavků pro výchovu dětí předškolního věku. Najdete nás v klidné a čisté čtvrti kousek od lesa, připravené sdílet a podporovat nadšení všech dětí, které k nám zavítají.

Povídání o naší školce:
O přístupu k dětem: TED video
O vzniku školky: rozhlas

Fotogalerie

Otevřít fotogalerii

Saphira

Kroužky Saphira Centrum
MŠ Safirka