česky / English

Novinky

Den otevřených dvěří

11. dubna, 10 - 13h

Tuto sobotu jste vítáni v naší školce, abychom společně strávili odpoledne hraním, tvořením a soutěžemi. Je to také příležitost nahlédnout do naší školky a setkat se s našimi učiteli. Chystáme pestrý program pro děti na hřišti i ve třídách. Budeme se na Vás těšit!

Letní školka

7.července-14.srpna


Pro Safirkové děti proběhne opět letní provoz v týdenních turnusech. Přihlášky a informace zašleme rodičům emailem. V týdnu 20.-24.7. uspořádáme také anglický příměstský tábor pro děti 1.-4. tříd a v týdnu 6.-10.7. tradiční koňský tábor u Domašova.

1. místo v kraji

MŠ Safirka se umístila žebříčku rodiči nejlépe hodnocených školek Jihomoravského kraje za školní rok 2013-2014 na webu nejskolky.cz. a na 1. místě v Jihomoravském kraji a na 2. místě v celé České republice v kategorii soukromých MŠ v České republice za rok 2014 na stránkách Topskolky.cz.

Školka

Safirka dává dětem jedinečnou příležitost pobývat v anglicko-českém prostředí, kde se mohou společně učit, smát a hrát si a přitom rozumět jeden druhému. Program školky je inspirován filosofií Reggio Emilia, která podporuje děti v jejich přirozené zvídavosti a učení, děti vytvářejí vlastní projekty a nápady. Současně je zapsána v rejstříku škol ČR a tudíž garantuje kvalitu a kontinuitu vzdělávání. Školka byla vybudována v areálu ZŠ Pavlovská v Kohoutovicích dle nejnovějších trendů a bezpečnostních požadavků pro výchovu dětí předškolního věku. Najdete nás v klidné a čisté čtvrti kousek od lesa, připravené sdílet a podporovat nadšení všech dětí, které k nám zavítají.

Povídání o naší školce:
O přístupu k dětem: TED video
O vzniku školky: rozhlas

Fotogalerie

Otevřít fotogalerii

Saphira

Kroužky Saphira Centrum
MŠ Safirka