česky / English

Novinky

Safirková schůzka pro všechny rodiče

24. září v 18h

Na této schůzce Vám prozradíme jaké projekty, plány a akce máme na tento školní rok.

Současně zde bude dostatek prostoru vyjádřit své návrhy, nápady a na cokoli se zeptat ohledně školy. Můžeme si lépe vyjasnit naše představy o výchově a vzdělávání malých dětí a o vzájemné spolupráci a komunikaci mezi rodiči a učiteli. Budeme se těšit na hojnou účast!

Chcete vědět více o Reggio Emilia?


Reggio Emilia je přístup ve vzdělávání malých dětí pocházející z Itálie. Je pro nás velkou inspirací a proto jeho myšlenky rádi šíříme.

Letos jsme dokončili první webové stránky o Reggiu v češtině: www.reggioemilia.cz.

Můžete si také poslechnout
krátké video z TEDx.

Anglické kluby

Nově od září!

Ve školním roce 2014/15 budeme nově otevírat anglické kluby různého zaměření, které budou vedeny jen v anglickém jazyce. Kluby jsou myšleny pro děti, které již umí komunikovat v angličtině, zejména pro absolventy anglických školek a škol.
Více na www.saphiracentrum.com.

Školka

Safirka dává dětem jedinečnou příležitost pobývat v anglicko-českém prostředí, kde se mohou společně učit, smát a hrát si a přitom rozumět jeden druhému. Program školky je inspirován filosofií Reggio Emilia, která podporuje děti v jejich přirozené zvídavosti a učení, děti vytvářejí vlastní projekty a nápady. Současně je zapsána v rejstříku škol ČR a tudíž garantuje kvalitu a kontinuitu vzdělávání. Školka byla vybudována v areálu ZŠ Pavlovská v Kohoutovicích dle nejnovějších trendů a bezpečnostních požadavků pro výchovu dětí předškolního věku. Najdete nás v klidné a čisté čtvrti kousek od lesa, připravené sdílet a podporovat nadšení všech dětí, které k nám zavítají.

Povídání o naší školce:
O přístupu k dětem: TED video
O vzniku školky: rozhlas

Fotogalerie

Otevřít fotogalerii

Saphira

Kroužky Saphira Centrum
MŠ Safirka