česky / English

Novinky

Odpolední anglický klub

od října!

Anglický klub je odpolední volnočasová aktivita vedená v anglickém jazyce pro dětí 1.5. tříd. Lektorka a děti společně vymyslí, co by chtěly dělat a na jakých vlastních projektech pracovat. Budou společně chodit ven, zkoušet různé fyzikální experimenty, tvořit, povídat příběhy, hrát interaktivní a komunikační hry a u toho stále mluvit a hrát si anglicky. Každé pondělí a pátek od 14 do 17h na ZŠ Pavlovská (s vyzvednutím i na Chalabalově). Cena za 1 odpoledne: od 6500Kč do 3000Kč/pololetí.

Chcete vědět více o Reggio Emilia?


Reggio Emilia je přístup ve vzdělávání malých dětí pocházející z Itálie. Je pro nás velkou inspirací a proto jeho myšlenky rádi šíříme.

Letos jsme dokončili první webové stránky o Reggiu v češtině: www.reggioemilia.cz.

Můžete si také poslechnout
krátké video z TEDx.

Anglické kluby

Nově od září!

Ve školním roce 2014/15 budeme nově otevírat anglické kluby různého zaměření, které budou vedeny jen v anglickém jazyce. Kluby jsou myšleny pro děti, které již umí komunikovat v angličtině, zejména pro absolventy anglických školek a škol.
Více na www.saphiracentrum.com.

Školka

Safirka dává dětem jedinečnou příležitost pobývat v anglicko-českém prostředí, kde se mohou společně učit, smát a hrát si a přitom rozumět jeden druhému. Program školky je inspirován filosofií Reggio Emilia, která podporuje děti v jejich přirozené zvídavosti a učení, děti vytvářejí vlastní projekty a nápady. Současně je zapsána v rejstříku škol ČR a tudíž garantuje kvalitu a kontinuitu vzdělávání. Školka byla vybudována v areálu ZŠ Pavlovská v Kohoutovicích dle nejnovějších trendů a bezpečnostních požadavků pro výchovu dětí předškolního věku. Najdete nás v klidné a čisté čtvrti kousek od lesa, připravené sdílet a podporovat nadšení všech dětí, které k nám zavítají.

Povídání o naší školce:
O přístupu k dětem: TED video
O vzniku školky: rozhlas

Fotogalerie

Otevřít fotogalerii

Saphira

Kroužky Saphira Centrum
MŠ Safirka