česky / English

Novinky

40 volných míst na školní rok 2015/16!

zápis: 9. - 20. únor 2015

Aktuální informace k zápisu na září 2015 obdržíte po zaslání on-line registrace. Do konce ledna nám zašlete 3 dokumenty k závaznému zápisu (ke stažení v info: přihláška, souhlas a dotazník). Kritéria přijetí a pořadí naleznete ve školním řádu. Zápis probíhá osobně i s dítětem, takže navštívíte školku a budete mít možnost se na cokoli zeptat. Pro nové děti organizujeme na jaře adaptační program s rodičem.

Registrační formulář

Registrační formulář

Chcete vědět více o Reggio Emilia?


Reggio Emilia je přístup ve vzdělávání malých dětí pocházející z Itálie. Je pro nás velkou inspirací a proto jeho myšlenky rádi šíříme.

Letos jsme dokončili první webové stránky o Reggiu v češtině: www.reggioemilia.cz.

Můžete si také poslechnout
krátké video z TEDx.

1. místo v kraji

MŠ Safirka se umístila žebříčku rodiči nejlépe hodnocených školek Jihomoravského kraje za školní rok 2013-2014 na webu nejskolky.cz. a na 1. místě v Jihomoravském kraji a na 2. místě v celé České republice v kategorii soukromých MŠ v České republice za rok 2014 na stránkách Topskolky.cz.

Školka

Safirka dává dětem jedinečnou příležitost pobývat v anglicko-českém prostředí, kde se mohou společně učit, smát a hrát si a přitom rozumět jeden druhému. Program školky je inspirován filosofií Reggio Emilia, která podporuje děti v jejich přirozené zvídavosti a učení, děti vytvářejí vlastní projekty a nápady. Současně je zapsána v rejstříku škol ČR a tudíž garantuje kvalitu a kontinuitu vzdělávání. Školka byla vybudována v areálu ZŠ Pavlovská v Kohoutovicích dle nejnovějších trendů a bezpečnostních požadavků pro výchovu dětí předškolního věku. Najdete nás v klidné a čisté čtvrti kousek od lesa, připravené sdílet a podporovat nadšení všech dětí, které k nám zavítají.

Povídání o naší školce:
O přístupu k dětem: TED video
O vzniku školky: rozhlas

Fotogalerie

Otevřít fotogalerii

Saphira

Kroužky Saphira Centrum
MŠ Safirka