česky / English

Novinky

Pozvání na Sv. Martina

11.listopadu, v 16:00

Pokud chcete přivolat sníh s našimi dětmi a rodiči, tak Vás srdečně zveme na náš lampiónový průvod za bílým koněm, který se uskuteční ve středu 11. listopadu. Zahájení akce bude v 16 hodin na hřišti MŠ Safirka (z boční strany ZŠ Pavlovská). Doneste si s sebou lampiónek a dobrou náladu.

Večer o komunikaci s dětmi

Středa, 18. listopadu, 18h

Co chceme pro svoje děti a jak se nám daří jim to předávat? Jak jsme srozumitelní? Jakým způsobem můžeme děti ocenit tak, aby si budovaly vlastní sebevědomí, názor a sebenáhled. Jak se vyhnout manipulaci a zbytečnému hodnocení? Přijďte se společně zamyslet a trénovat upřímné vyjádření ke svým dětem. Vyjádření, které mění vztahy. Jeden z bývalých tatínků Safirky, lektor nenásilné komunikace, se s Vámi rád podělí o svá poznání a pomůže Vám prozkoumat ty Vaše.

Registrujte se na září 2016

Na tento školní rok má již Safirka plno. Pokud máte o místo v naší školce zájem, doporučujeme včasnou registraci. Dokumenty k zápisu je třeba zaslat v lednu (ke stažení u registrace), závazné zápisy probíhají od února. Pokud potřebujete umístit dítě dříve, napište do poznámky v registraci. V případě, že se něco uvolní, zavoláme! Děkujeme.

Registrce

Registrace

Školka

Safirka dává dětem jedinečnou příležitost pobývat v anglicko-českém prostředí, kde se mohou společně učit, smát a hrát si a přitom rozumět jeden druhému. Program školky je inspirován filosofií Reggio Emilia, která podporuje děti v jejich přirozené zvídavosti a učení, děti vytvářejí vlastní projekty a nápady. Současně je zapsána v rejstříku škol ČR a tudíž garantuje kvalitu a kontinuitu vzdělávání. Školka byla vybudována v areálu ZŠ Pavlovská v Kohoutovicích dle nejnovějších trendů a bezpečnostních požadavků pro výchovu dětí předškolního věku. Najdete nás v klidné a čisté čtvrti kousek od lesa, připravené sdílet a podporovat nadšení všech dětí, které k nám zavítají.

Povídání o naší školce:
O přístupu k dětem: TED video
O vzniku školky: rozhlas

Fotogalerie

Otevřít fotogalerii

Saphira

Kroužky Saphira Centrum
MŠ Safirka