česky / English

Novinky

Mikuláš

prosinec

Již brzy nás ve školce navštíví trojice Mikuláš, anděl a čert. Děti si pro ně chystají písničky a říkanky a na oplátku se těší na nějakou dobrotu. Na akci přijdou také naši rodiče a společně zazpíváme Mikulášovi. Už se na Vás moc těšíme!

Zápis na školní rok 2017/18

zápis: květen 2017

Aktuální informace k zápisu na září 2017 obdržíte po zaslání on-line registrace. Do konce dubna nám zašlete 3 dokumenty k závaznému zápisu (ke stažení v info: přihláška, souhlas a dotazník). Kritéria přijetí a pořadí naleznete ve školním řádu. Zápis probíhá osobně i s dítětem, takže navštívíte školku a budete mít možnost se na cokoli zeptat. Přesné datum zápisů bude určeno a zveřejněno v lednu 2017. Pro nové děti organizujeme na jaře adaptační program s rodičem.

Hledáme novou učitelku!

do anglické třídy

Tým Safirky hledá nového člena týmu s výbornou znalostí a výslovností angličtiny, s nadšením pro děti a jejich svět a touhou se dále rozvíjet a realizovat. Pokud máte zájem a zkušenosti, neváhejte nám poslat své CV a motivační dopis na jednatelka.safirka@gmail.com. Nástup od ledna.

Školka

Safirka dává dětem jedinečnou příležitost pobývat v anglicko-českém prostředí, kde se mohou společně učit, smát a hrát si a přitom rozumět jeden druhému. Program školky je inspirován filosofií Reggio Emilia, která podporuje děti v jejich přirozené zvídavosti a učení, děti vytvářejí vlastní projekty a nápady. Současně je zapsána v rejstříku škol ČR a tudíž garantuje kvalitu a kontinuitu vzdělávání. Školka byla vybudována v areálu ZŠ Pavlovská v Kohoutovicích dle nejnovějších trendů a bezpečnostních požadavků pro výchovu dětí předškolního věku. Najdete nás v klidné a čisté čtvrti kousek od lesa, připravené sdílet a podporovat nadšení všech dětí, které k nám zavítají.

Povídání o naší školce:
O přístupu k dětem: TED video
O vzniku školky: rozhlas

Fotogalerie

Otevřít fotogalerii

Saphira

Kroužky Saphira Centrum
MŠ Safirka