česky / English

Novinky

Zápis na školní rok 2016/17

8.-12.února, 2016,
10-11:30 a 16-17:30
Volná místa: AJ třídy: 4; ČJ třídy: 8.
Předběžný počet registrovaných: 38+49

Na základě on-line registrace Vám budou zaslány instrukce a pozvánka k zápisu ve školce. Na zápis budete pozváni i s dítětem na konkrétní den, donesete vyplněné 3 dokumenty včetně potvrzení od lékaře (ke stažení v info), doklad Vaší totožnosti a rodný list dítěte.
Dle počtu aktuálních volných míst, který budeme průběžně zveřejňovat, a kritérií (viz školní řád) pak bude sestaveno pořadí.
Pro rozhodnutí o přijetí/nepřijetí si můžete chodit 7.-11.3.

Den otevřených dvěří

2. dubna, 10 - 12h

Tuto sobotu jste vítáni v naší školce, abychom společně strávili odpoledne hraním, tvořením a soutěžemi. Je to také příležitost na cokoli se zeptat ohledně chodu, nahlédnout do naší školky a setkat se s našimi učiteli. Chystáme pestrý program pro děti na hřišti i ve třídách. Budeme se na Vás těšit!

Nabídka pozice: ředitelka MŠ

Hledáme laskavého a spravedlivého lídra týmu a organizace s 15 zaměstnanci a 75 dětmi a jejich rodinami. Je pro nás důležité, aby měl výborné komunikační schopnosti a vřelý vztah k dětem. Podmínkou je kvalifikace (dle Zákona č.563/2004 Sb), pedagogická praxe (min. 3 roky), organizační a manažerské schopnosti a výborná znalost angličtiny. Výhodou je praxe ze zahraničí, kreativita a zájem o Reggio Emilia a nenásilnou komunikaci (respektující).
Máte zájem? Napište nám!

Školka

Safirka dává dětem jedinečnou příležitost pobývat v anglicko-českém prostředí, kde se mohou společně učit, smát a hrát si a přitom rozumět jeden druhému. Program školky je inspirován filosofií Reggio Emilia, která podporuje děti v jejich přirozené zvídavosti a učení, děti vytvářejí vlastní projekty a nápady. Současně je zapsána v rejstříku škol ČR a tudíž garantuje kvalitu a kontinuitu vzdělávání. Školka byla vybudována v areálu ZŠ Pavlovská v Kohoutovicích dle nejnovějších trendů a bezpečnostních požadavků pro výchovu dětí předškolního věku. Najdete nás v klidné a čisté čtvrti kousek od lesa, připravené sdílet a podporovat nadšení všech dětí, které k nám zavítají.

Povídání o naší školce:
O přístupu k dětem: TED video
O vzniku školky: rozhlas

Fotogalerie

Otevřít fotogalerii

Saphira

Kroužky Saphira Centrum
MŠ Safirka